Založenie Slovenskej asociácie cornhole

Od prvého momentu, keď sme založili Slovenskú asociáciu cornhole (SAC), sme snívali o tom, že jedného dňa usporiadame turnaj, aký Slovenský svet cornhole ešte nevidel. A teraz nadišiel ten čas! S vášňou, odhodlaním a skúsenosťami, ktoré sme získali z účasti na medzinárodných turnajoch v Chorvátsku a Francúzsku, pripravujeme prvý SAC Slovak Open. Pripraviť takýto deň je ako skladať puzzle. Každá časť má svoj osobitý význam.

Vízia a plánovanie

Úplne na začiatku bola vízia – chceme vytvoriť udalosť, ktorá zanechá stopu vo svete cornhole. Táto vízia postupne začala naberať obrysy, keď sme aj s Vami zažívali nadšenie z tejto úžasnej hry na letných festivaloch, mnohých firemných akciách alebo na sprievodných programoch na rôznych podujatiach. Na medzinárodných turnajoch, ktorých sme sa zúčastnili, sme sa naučili, ako sa takýto turnaj organizuje. Našli sme to, čo robí takúto udalosť nezabudnuteľnou a teraz je ten čas všetko, čo sme sa naučili, zúročiť.
V sobotu 25.11.2023 sa v telocvični ZŠ v obci Domaniža uskutoční prvý SAC Slovak open.

Cornhole organizovanie turnaja
cornhole komunita

Komunita

Bez vás by to nemalo zmysel. Koľkokrát sme vysvetľovali pravidlá? 1000 alebo 5000-krát? Koľko hodín sme strávili medzi vami na nespočetne veľa akciách? Nevieme! Ale jedno vieme – vždy to stálo za to! Vždy ste nás odmenili záujmom a vaše nadšenie nás utvrdzovalo v tom, že to robíme dobre. Aj teraz sa na vás tešíme. Príďte a poďme spolu rozvíjať cornhole komunitu, v ktorej rivalita na turnaji pri doske skončí priateľským pivkom a rozhovorom o tom jednom hode, ktorý rozhodol hru.

Spolupráca s partnermi a forma podpory

Bez podpory sponzorov to nepôjde. Hľadáme partnerov, ktorí nás podporia, či už finančne alebo materiálne. Hľadáme firmy, ktoré si vedia dať do odpisov nové dosky, vrecká, počítadlá skóre, občerstvenie, prenájom priestorov, tričká, náklady na tlač propagačných a iných materiálov a ceny pre víťazov. Okrem medializácie sponzorov na sociálnych sieťach ponúkame možnosť prezentovať logo na herných doskách a tričkách usporiadateľov. Štedrí podporovatelia sa majú možnosť dostať aj na reprezentačné dresy, v ktorých pôjdeme na medzinárodné turnaje. Pre niekoho môžu byť zaujímavé benefity pre zamestnancov v podobe zľavy na cornhole vybavenie v e-shope hodto.sk, alebo dokonca cornhole firemný teambuilding. Staňte sa partnerom jedného z najrýchlejšie rastúcich športov na svete. Ozvite sa nám a dohodnime si stretnutie, kde vám radi predstavíme našu víziu.

Urpiner cornhole sponzor
cornhole turnaj pohar

Všetky sny sa menia na realitu

S našou snahou, odhodlanosťou a podporou cornhole komunity sme pripravení urobiť z týchto snov skutočnosť. Prípravy nás naučili, že každý detail má svoj význam, každý dobrovoľník je pokladom a každý úsmev hráča je odmenou. Sme pripravení zorganizovať cornhole udalosť roku 2023 na Slovensku. Všetko, čo je potrebné pre skvelý turnaj, je trocha vášne, odhodlania a láska k hre. Pridajte sa k nám, pretože každý sa môže zúčastniť a každý môže vyhrať!

Plánovaný harmonogram:

8:00 – otvorenie a voľný tréning
8:45 – úvodné organizačné pokyny
9:00 – SWAP turnaj (v každom zápase vám bude náhodne vyžrebovaný spoluhráč)
13:00 – Detský turnaj jednotlivcov
14:00 – Turnaj jednotlivcov – rekreační hráči a začiatočníci
17:00 – Turnaj jednotlivcov – skúsení a kluboví hráči (neoficiálne majstrovstvá Slovenska)

Leták k udalosti SAC Slovak open si môžete stiahnuť tu.