SAC Slovak Open bude cornhole udalosťou roku. V obci Domaniža si 25. novembra 2023 túto jednoduchú hru budú môcť vyskúšať začiatočníci ale aj skúsení hráči. Dvere telocvične základnej školy sa otvoria pre všetkých milovníkov tejto hry. Katarínska sobota prinesie deň plný súťaže a nezabudnuteľných zážitkov. Príďte a staňte sa súčasťou tejto výnimočnej udalosti, kde sa stretne široká komunita nadšencov pre hru cornhole!

Program:

8:00 – Registrácia a Voľný Tréning: Deň začne registráciou hráčov a možnosťou voľného tréningu. Príďte a zahrajte si s ostatnými cornhole entuziastami.

 

8:45 – Úvodné Inštrukcie: Organizátori poskytnú dôležité informácie týkajúce sa priebehu a pravidiel turnaja.

 

9:00 – SWAP Turnaj: Výnimočný formát, kde v každom zápase budete mať náhodne vyžrebovaného spoluhráča. Príležitosť spoznať nových hráčov a preveriť svoju hru proti rôznym štýlom hry.

 

13:00 – Detský Turnaj Jednotlivcov: Špeciálne pre mladých nadšencov cornhole od 7 do 14 rokov.

 

14:00 – Turnaj pre Rekreačných hráčov a Začiatočníkov od 15 rokov (Jednotlivci): Pre tých, ktorí si chcú zmerať sily so súpermi na svojej hernej úrovni.

 

17:00 – Turnaj pre Skúsených a Klubových Hráčov (Jednotlivci): Neoficiálne Majstrovstvá Slovenska pre tých najlepších hráčov.

Informácie o Turnaji:

Registrácia na Mieste: Vstup na všetky turnaje je zdarma a hráči sa budú môcť registrovať priamo na mieste u organizátorov. Okrem toho bude možné zakúpiť si prémiový balíček za 10 eur, ktorý bude zahŕňať občerstvenie z bufetu (obed, 2x pivo/nealko, lístok do tomboly, káva/čaj).

Počet Herných Dosiek: Turnaj bude prebiehať na 20tich súťažných pároch dosiek. Mimo turnajov budú k dispozícii aj dosky na voľné hranie.

Čo so sebou?: Všetko potrebné vybavenie bude poskytnuté bezplatne, vrátane dosiek, počítadiel skóre a základných cornhole vreciek. Bude možnosť zapožičania profesionálnych vreciek za symbolický poplatok. Možno aj vy objavíte vrecká, ktoré posunú vašu hru na nový level. Určite si do telocvične nezabudnite priniesť prezuvky.

Ceny: Okrem zdvíhania pohárov nad hlavu, si víťazi turnajov odnesú aj zaujímavé ceny. Na tých najlepších čakajú cornhole vrecká, rekreačná cornhole doska a pivné balíčky od sponzora Urpiner. Neoficiálny majster Slovenska získa vstupenku na prestížny ACL German Open, ktorý sa uskutoční 3-5. mája 2024 (cesta, nocľah a zápisné do turnaja).

Praktické informácie:

Doprava: Pre tých, čo prídu autom, bude k dispozícii parkovanie priamo v areáli základnej školy. Adresa pre navigáciu: Domaniža 103, 018 16 Domaniža. Vchod do telocvične, kde sa turnaj odohrá, bude jasne označený šípkami.

Bufet: Na mieste bude bufet s bohatým sortimentom. V ponuke bude pivo a limonáda od Urpineru, rôzne jedlá vrátane gulášu, párkov, klobás, dobošiek, štrúdlí, koláčov, posúchov, kávy, čaju a minerálky. Platby budú možné len v hotovosti, kartou sa nebude dať platiť (bankomat bohužiaľ nie je ani v dedine). Účastníci, ktorí si pri registrácii zakúpia prémiový balíček, získajú za svojich 10 Eur viac v porovnaní s tými, ktorí budú nakupovať jednotlivo v bufete.

Obchod s Cornhole Vybavením: Počas turnaja bude k dispozícii obchod s cornhole vybavením, kde si hráči budú môcť zakúpiť vrecká, dosky, počítadlá skóre, tričká a ďalšie potrebné vybavenie za zvýhodnenú cenu -10%.

Tombola: Všetci, ktorí si zakúpia prémiový balíček, budú automaticky zaradení do žrebovania o atraktívne ceny. Žrebovanie prebehne po skončení detského turnaja.

Sponzori

Zoznam všetkých, ktorí nás podporili a bez ich pomoci by tento turnaj nebol:

SAC Slovak Open Sponzor Domaniza